Advertising
Żel gorczycowy forte rozgrzewający

Żel gorczycowy forte rozgrzewający

Rozgrzewający żel gorczycowy forte
Skimed 75 ml


Więcej szczegółów

ZG75


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Dodaj do listy życzeń

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 pkt w programie lojalnościowym. Na Twoim koncie klienta znajdzie się 3 pkt który/które będzie można zamienić na jeden bon rabatowy o wartości 0,60 zł.


Żel Gorczycowy forte  jest kosmetycznym odpowiednikiem okładu z gorczycy. Działanie żelu oparte jest na efekcie przekrwienia (rozdrażnienia receptorów skóry i przypływu krwi w miejscu nałożenia żelu).

Gorczyca, wyciągi oraz olejki eteryczne w jednym żelu nie tylko wzajemnie uzupełniają swoje właściwości terapeutyczne, ale też wzmacniają ich działanie. Przy pomocy rozgrzewającego działania gorczycy oraz wyciągu z papryki, biologicznie aktywne składniki olejków eterycznych dostają się przez skórę i przejawiają działanie łagodzące i bakteriobójcze.

Gorczyca wywołuje miejscowe przekrwienie oraz przejawia działanie pobudzające, któremu towarzyszyć może chwilowe miejscowe zaczerwienienie skóry.

Wyciąg z papryki poprawia mikrokrążenie.

Olejek eteryczny eukaliptusowy - znany od dawna jako środek antyseptyczny, zwalcza przyczyny pojawiania się i rozprzestrzeniania Gram-dodatnich i Gram-ujemnych bakterii. Wpływa negatywnie na czynniki pobudzające i rozprzestrzeniające infekcje.  

Olejek eteryczny lawendowy charakteryzuje się działaniem uspokajającym i łągodzącym. Ma właściwości przeciwdrobnoustrojowe, zabija wiele bakterii i wirusów. Zmiękcza drażniące działanie gorczycy i papryki. 

Olejek eteryczny szałwiowy działa antyseptycznie, dezodoryzująco, resorpcyjnie, antydrobnoustrojowo, antywirusowo, bakteriobójczo. 

Żel
 rozgrzewa skórę i długo utrzymuje ciepło.

Sposób użycia: nanieść cienką warstwę na skórę i wmasować okrężnymi ruchami do pojawienia się efektu rozgrzewającego. Po naniesieniu żelu okryć rozgrzaną część ciała. 
Żel zapewnia długotrwały i głęboki efekt rozgrzewający przez 8 godzin. Działaniu żelu towarzyszyć może lekkie uczucie kłucia oraz okresowe zaczerwienienie skóry.

Ingredients / Skład: Aqua, Brassica, Turpentine, Extract Capsicum annuum Oil, Triethanolamin, Carbomer, Extract Capsicum Annuum,  Preservative, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Pinus massoniana.

Przeciwwskazania: indywidualna nietolerancja na składniki produktu. 
Środki ostrożności: nie dopuścić do kontaktu z oczami, nie stosować na błony śluzowe, w razie kontaktu przemyć dużą ilością wody. 

Przechowywanie / producent / ulotka - dostępne w zakładce: DODATKOWE INFORMACJE (pod zdjęciem produktu).


Pojemność: 75 ml
Najlepiej zużyć przed końcem:

Czas realizacji zamówienia 24 h.
 
Masz dodatkowe pytania, potrzebujesz porady?
Napisz do nas lub zadzwoń -> 
Kontakt
 

Zapraszamy również do serwisu Allegro:

Kosmetyczna Glinka na Allegro

Prosimy nie kopiować zdjęć bez naszej zgody. 
Sklep internetowy z glinkami KosmetycznaGlinka.pl naturalne kosmetyki, kosmetyki rosyjskie

  • Pojemność: 75 ml
  • Termin trwałości: 24 miesiące od daty na zgrzewie tuby
  • Przechowywanie: w suchym miejscu, z dala od słońca, w temp. od 5 do 25 °C
  • Producent: Skimed, Rosja
  • Do stosowania zewnętrznego
  • Dołączona szczegółowa ulotka w j. polskim
  • Środki ostrożności: nie dopuścić do kontaktu z oczami, nie stosować na błony śluzowe, w razie kontaktu przemyć dużą ilością wody
  • Masa netto: 0,09 kg

Średnia ocena

Średnia:
Jakość
Działanie
Wydajność
Cena
Od Okres użytkowania produktu Komentarz
2017-12-14 Magdalena Ch. od 6 mies Kupiłam dla mojej mamy, którą często bolą kolana, lub ramiona. Żel mocno rozgrzewa i uśmierza ból. Zdecydowanie jej pomaga.

6 szt. podobnych produktów: