Advertising

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta Klient może zrezygnować z towaru zakupionego w Sklepie Internetowym KosmetycznaGlinka.pl bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko w przypadku, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony.
Wzór formularza służącego do odstąpienia od umowy produktu dołączany jest do każdego zamówienia oraz jest dostępny poniżej i/lub do ściągnięcia tutaj.
2. Zwracany towar należy odesłać na adres punktu odbioru: Sklep internetowy KosmetycznaGlinka.pl, 31-409 Kraków, ul. Woronicza 32.
3. Sklep gwarantuje zwrot kwoty w wysokości ceny towaru wraz z kosztami przesyłki. 
4. Środki pieniężne zostaną zwrócone w ciągu 14 dni kalendarzowych przelewem na rachunek bankowy wskazany przez Klienta. W przypadku płatności kartą zwrot środków wykonany zostanie na kartę, z której dokonano płatności. 

Wzór formularza odstąpienia od umowy:

Data:
Miejscowość:
Imię i nazwisko:
e-mail:telefon:
Numer zamówienia / wysyłki:

□ Chcę zwrócić poniższy/e produkt/y otrzymany/e dnia …../....../............
 

L.p.

Nazwa

Ilość sztuk

1

 

 

2

 

 

3

 

 

4

 

 

5

 

 

6

 

 

7

 

 

8

 

 

9

 

 Jeśli otrzymała/eś przesyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej lub przez paczkomat InPost i opłaciła/eś zamówienie przy odbiorze prosimy o podanie numeru rachunku bankowego, na który otrzymasz zwrot pieniędzy za zwrócony towar. Wpłata na podane przez Ciebie konto nastąpi w ciągu 14 dni od daty przyjęcia przez nas przesyłki ze zwracanym produktem.

 

Numer rachunku bankowego: ................................................................

Oświadczam, że zwracany produkt jest kompletny i nie nosi śladów użytkowania
…...................................................................................................................
czytelny podpis Klienta