Advertising
Błoto iłowo-siarczkowe Rapan 180 g

Błoto iłowo-siarczkowe Rapan 180 g

13,20 zł Obniżka ceny!

33,00 zł

(cena zmniejszona o 60 %)

Naturalne błoto syberyjskie
iłowo-siarczkowe Rapan
Linia 100% Natural
180 g / 100 ml

Przeznaczone do zabiegów 
detoksykacyjnych, antycellulitowych


Natural Sulphide-Silt Mud 

Więcej szczegółów

BISRB

Dodaj do listy życzeń

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt w programie lojalnościowym. Na Twoim koncie klienta znajdzie się 1 punkt który/które będzie można zamienić na jeden bon rabatowy o wartości 0,20 zł.


Błoto iłowo-siarczkowe należy do grupy peloidów pochodzących z „syberyjskiego Morza Martwego”, czyli słonego Jeziora Ostrovnoye.
Peloidy są substancjami mineralnymi nie wzbogaconymi żadnymi konserwantami: wyjątkową trwałość zapewnia im nasycenie naturalną solanką występującą w jeziorze, z którego są wydobywane.  

Błoto iłowo-siarczkowe Rapan beauty jest zalecane do stosowania w maskach / okładach na ciało, kompresach i kąpielach, w zabiegach detoksykacyjnych, antycellulitowych oraz zmniejszających masę ciała. Pomaga w głębokim oczyszczaniu skóry minimalizując pojawianie się zmarszczek i kompleksowo rewitalizując.

Błoto głęboko oczyszcza i przywraca skórze blask. Rewitalizująca maska (okład) na ciało z Błota iłowo-siarczkowego jest niezwykle skutecznym zabiegiem. Dodanie czynnika termicznego (ciepła masa błotna, szczelne okrycie ciała lub zastosowanie kapsuły parowej) powoduje przyspieszenie metabolizmu oraz eliminację toksyn z organizmu i absorbowanie składników odżywczych.
Ciało przechodzi przez proces regeneracji i zaczyna pracować na pełnych obrotach.
Maski na ciało z Błota Rapan beauty są doskonałe w kuracjach odchudzających, jednak utarta wagi jest tu skutkiem dodatkowym. Maski mogą być zabiegiem samodzielnym lub elementem doskonale uzupełniającym dowolny ceremoniał bądź zestaw zabiegów na ciało. 

Przykładowe zastosowanie: użyj 240 gbłota Rapan beauty, dodawaj 10-15% roztwór soli Rapan beauty i mieszaj do uzyskania preparatu o gęstości śmietany. Ogrzej do temperatury ok. 38-40 C, rozsmaruj na części ciała poddawanej zabiegowi i okryj to miejsce  folią, a następnie ciepłym kocem. Pozostaw na ok. 30-40 minut. Doskonały zabieg na problemy skórne, słabe krążenie, bóle mięśni i stawów, stres. W razie potrzeby zastosować serię 8 - 10 zabiegów. Można stopniowo wydłużać czas do ok. 60 - 90 minut - ale kontrolując samopoczucie osoby korzystającej z zabiegu. W razie konieczności zabieg przerwać i usunąć preparat z ciała. 

Pamiętaj: jako najsilniejszy produkt z linii Rapan beauty – błoto iłowo-siarczkowe jest niezwykle skuteczne, ale też wymaga pewnej rozwagi w używaniu. Pomimo, że jest całkowicie naturalne - bardzo silnie oddziałuje na organizm człowieka. W przypadku wątpliwości zamiast błota użyj niebieskiej glinki syberyjskiej. 


Ingredients / Sład: Sulphide-Silt Mud (100%)

Żaden z kosmetyków linii 100% Natural nie zawiera parabenów, PEG, alkoholi, silikonów, konserwantów, barwników itp. sztucznych dodatków – zostały one skomponowane wyłącznie z naturalnych składników. 

Wyprodukowano w UE
Masa netto: 180 g / 100 ml
Błoto Rapan dostępne rówież w masce o pojemności 50 ml /  80g
Najlepiej zużyć przed końcem: 30.11.2018 r.


Czas realizacji zamówienia 48 h

Masz dodatkowe pytania, potrzebujesz porady? Napisz do nas lub zadzwoń -> Kontakt

Zapraszamy również do serwisu Allegro:

Kosmetyczna Glinka na Allegro

Zdj. Cobest
Sklep internetowy z glinkami KosmetycznaGlinka.pl naturalne kosmetyki, kosmetyki rosyjskie i polskie

  • Przechowywanie: w suchym miejscu
  • INCI: yellow clay 100%
  • Do stosowania zewnętrznego
  • Masa netto: 0.18 kg
  • Kraj produkcji: Polska
  • Przeciwwskazania: złośliwe guzy, niezdiagnozowane guzki, ciąża, gruźlica, gorączka, indywid. nietolerancja, infekcje, wyczerpanie organizmu, choroby naczyń krwionośnych, skutki wypadków w postaci napadów / drgawek. Skonsultować z lekarzem, gdy występują problemy zdrowotne
  • Waga 0.195kg

Brak komentarzy klienta.

2 szt. podobnych produktów: